top of page
One_SHIRT_full-10.jpg
Nazywam się Karolina, a One Shirt to moje dziecko, które urodziło się z wieloletniej pasji do mody i doświadczenia zdobytego w produkcji koszul męskich.

Rodzinna szwalnia, która swoje początkie miała w latach 80 gromadziła ogromne doświadczenie, bazę zagranicznych jak i rodzimych klientów. Jej rozwój zaowocował dla mnie nabyciem odpowiedniej wiedzy i możliwością współpracy na wielu płaszyznach. Projektowanie męskich koszul, przypatrywanie się oraz współtworzenie procesu ich szycia oraz rozwijanie się w tej wąskiej dziedzinie, pozwoliło mi zrozumieć gdzie widać braki w damskiej modzie. Dlaczego damskie koszule nie są szyte ze starannością i precyzją koszul męskich.? Dlaczego w damskiej koszuli nie zwraca się uwagi na jakość, bądź rodzaj ściegu, dlaczego te techniki nie są praktykowane? Dlaczego szwalnie koszulowe, które są odrębnymi parkami maszynowymi nie szyją wielu damskich koszul, a jeżeli je szyją to zazwyczaj są to tradycyjne bluzki koszulowe?

Chciałam stworzyć koszulę damską, której na polskim jak i zagranicznym rynku nie ma;  oversizową, uszytą z najlepszych tkanin w najlepszej technice z dokładnością każdego detalu. Stworzyłam oversiozwe formy i przeforsowałam jakość produkcji, aby móc uzyskać upragniony efekt.

Moje koszule są ponadczasowe, niesezonowe, gdy pokochasz któryś z modeli, wiem, że będziesz wracać po kolejne kolory czy klasyczne biele.

 

Hasło Made in Poland, nie jest dla mnie tylko modnym określeniem, to jest dowód, że w Polsce szyje się na najwyższym poziomie, a historia pokoleniowa rodzinnej manufaktury pokazuje jak bardzo ten produkt jest nasz polski, na którego sukces i jakość składa się praca wielu osób.

 

 

ZAPRASZAM CIĘ DO MOJEGO ŚWIATA #ONESHIRTWOMAN

Pragnę Cię nie tylko ubierać, ale również inspirować w noszeniu klasyki w nonszalanckiej, kobiecej formie.

bottom of page