top of page

KONCEPT

ONE SHIRT, ONE SIZE MANY WAYS TO WEAR

 

Stworzyłam koszule, których brakowało mnie, jak i kobietom w moim otoczeniu,

które ubierały koszule partnerów, nie znajdując w sklepach idealnej koszuli oversize.

 

 

 

 

 

84B6CFEE-D8F1-4AA2-AB6F-F65F6E1DEE8E-5FF

JEDNA KOSZULA, która daje wiele możliwości stylizacji, pasuje do każdej z nas i jest nowoczesną definicją kobiecości. Nowa klasyka, pasująca do współczesnej kobiety, która czuje się dobrze ze swoim ciałem oraz ceni jakość i styl.  Jedna koszula, która zawsze pasuje do Ciebie i do każdej okazji. 

KTÓRĄ UBIERZESZ NIEZALEŻNIE OD OKAZJI

 

 

JEDEN ROZMIAR, pasujący na nas wszystkie. One size, oversizowy krój pozwala każdej z nas czuć się w niej dobrze. Pięknem tej koszuli jesteśmy my same, ponieważ na każdej z nas koszula ta będzie wyglądać inaczej, każda z nas ubierze ją na inny sposób. 

KTÓRY BĘDZIE PASOWAĆ NA KAŻDĄ Z NAS...ZAWSZE 

 

​​​WIELE MOŻLIWOŚCI STYLIZACJI, jednej koszuli. To już od nas zależy jak będziemy nosić ONE SHIRT, czy będzie stanowić naszą biurową bazę, czy będzie dopełnieniem wieczornych stylizacji, a może codzienną koszulą, ubieraną do ulubionych jeansów.

Z JEDNĄ KOSZULĄ, KTÓREJ NASZE CIAŁO I STYL NADAJE WYRAZU

JAKOŚĆ, jest tym czym ta koszula wyróżnia się na tle innych. Starannie wyselekcjonowane tkaniny koszulowe od najlepszych producentów z Włoch, Hiszpanii, Czech to początek życia każdej koszuli. 


Przy produkcji koszul zaangażowane są światowej klasy krawcowe ze średnim stażem pracy miniumum 25 lat. Dzięki tak wielkiemu doświadczeniu wiedzą jak dopracować każdy element koszuli, aby gwarantował najwyższą estetykę, wygodę w użytkowaniu oraz jej trwałość.

Łączenia rękawa oraz szwy boczne wykonane są tzw. ściegiem single needle - ścieg dwuzabiegowy, który wykorzystywany jest tylko przy szyciu najwyższej klasy koszul, głównie koszul na miarę. Gęste i staranne ściegi, gęste obszycia dziurek,  a same guziki po przyszyciu podlegają procesowi owleczenia szwajcarką technologią Ascolite co zapobiega samoistnemu odpadnięciu guzika, ułatwia jego zapinanie. Jej niebieski kolor, dopasowany do koloru brandu, dodaje unikalny znak rozpoznawczy koszul One Shirt.

    
Każda koszula jest ręcznie krojona, ręcznie szyta, ręcznie prasowana. Jest wynikiem ponad 50 - ciu procesów produkcyjnych. 
Gotowa koszula przechodzi 4 krotny proces kontroli jakości gwarantując jej perfekcję.  
Wszystkie dodatki krawieckie wyprodukowane są głównie w Polsce  lub w Unii Europejskiej.

NAJLEPSZE TKANINY, POLSKIE DODATKI, WYKONANIE Z DBAŁOŚCIĄ O KAŻDY DETAL

FCB42EDB-93F6-490F-97B3-4C7190901A72-0DA
D3614E8A-452E-4B3E-85B8-6C8AB9D5F9F3-C72

NONSEASONAL LABEL, biała koszula to ponadczasowy klasyk. Błękity, róże, czernie stanowią też jej bazę. ONE SHIRT  to nowa klasyka niewychodząca z sezonu. Inwestujesz w jakość i własny styl to moda odpowiedzialna, pozostająca z nami przez lata.

NOWA ,PONADCZASOWA KALSYKA W NURCIE QUALITY OVER QUANTITY

 

 

​​​​MODELE do których zawsze możesz wracać. Czyż to nie marzenie? Posiadać swój ulubiony model i wracać po kolejne wzory kolorystyczne?

STAŁE Z POWTARZALNOŚCIĄ PRODUKCJI ORAZ NOWYMI WZORAMI KOLORYSTYCZNYMI

 

 

​​​​MADE IN POLAND to nie tylko modny slogan. W moim przypadku jest to czerpanie z historii rodzinnej manufaktury, kunszt polskiego rzemiosła, wspólna praca wielu zdolnych ludzi, która broni się idealnym produktem. Made in Poland to świadomy wybór, wybierający etyczny proces produkcji.

W RODZINNEJ KOSZALIŃSKIEJ SZWALNII, SIĘGAJĄCEJ HISTORII LAT 80-TYCH

CUSTOMIZE to możliwość wychodząca na przeciw najbardziej wymagającym klientkom, które uwielbiają personalizowane produkty. Personalizacja inicjałów za pomocą haftu, nada koszuli indywidualnego wyglądu i będzie stanowić efektowny detal.

Z MOŻLIWOŚCIĄ PERSONALIZACJI HAFTU

 

 

​​​​​WASTE LESS, staram się aby ta idea współtworzyła moje produkty. Produkowanie koszul w jednym rozmiarze, pozwala na zredukowanie odpadu i nadprodukcji.

Najważniejszym jednak dla mnie było zredukowanie zużycia plastiku przy pakowaniu koszuli, chciałam aby mój produkt był zapakowany odpowiedzialnie. Do tradycyjnego pakowania koszul zużywa się dużo plastikowych elementów, szpilek, foli, co generuje tym samym wiele niepotrzebnych odpadów, gdyż są to produkty jednorazowe. Przy pakowaniu koszul ONE SHIRT chciałam tego uniknąć, postawiłam na składanie koszul bez plastikowych elementów, a koszule zamiast foli zapakowane są w materiałowy worek, co najważniejsze uszyty z resztek tkanin, odzyskanych z produkcji, dlatego też każdy z nich jest unikatowy.

MODA ODPOWIEDZIALNA I ETYCZNY PROCES PRODUKCJI

bottom of page